Kılıç Tesisat

HİZMETLERİMİZ

%100 Noktasal su kaçak tespiti, klozet, lavabo, wc, mutfak, duş gider su kaçak ve akıntıların kırmadan cihazlar ile tespit ediyoruz.

Kalorifer tesisatı yenileme, radyotör ve petek değişimi, kombi tesisatları bakım onarım ve tamiri işlerini yapıyoruz.

Doğalgaz tesisatı, kombi tesisatı, doğalgaz proje çizilmesi ve doğalgaz tadilat işlemlerini yapıyoruz.

Petek Montajı; isteyen müşterilerimizin firmamız tarafından tedarik edilerek taktırmak istedikleri hizmet türüdür.

Kanal temizleme, mutfak ve lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet gideri tıkanıklığı, su kaçağı tespiti, kuka ile kanal yıkama hizmeti sağlanmaktadır.

Su kaçağı sorunlarını kameralı ve bilgisayarlı cihazlarla evinizi kırmadan, bozmadan noktasal olarak bulunan su kaçağını en az hasar ile sonuca ulaşmasını sağlıyoruz.

Radyatör içinde dolaşan suyun pisliği ile radyatör malzemesinin oluşturduğu demir oksit yani pasın birleşerek oluşturduğu istenmeyen birikimin petek bünyesinden uzaklaştırılmasıdır.

Her türlü tamirat tadilat işlerinde müşteri memnuniyetinden asla ödün vermeksizin çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Balıkesir de tıkanıklık açma servisi olarak evinizde ya da işyerinizde oluşan gider borusu tıkanıklığını robot makineler ile kırmadan tıkalı gider açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Balıkesir de banyo gider tıkanıklığı açma, logar tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, tuvalet tıkanıklığı açma, süzgeç tıkanıklığı açma, klozet tıkanıklığı açma, hizmeti vermekteyiz.